Yolcu Bilgilendirme Sistemi

İntetra

Yolcu Bilgilendirme Ekranı

Kentlerdeki nüfus artışı, buna bağlı olarak artan trafik ve toplu taşıma ihtiyaçları, entegre ulaşım sistemlerini öncelikli hale getirmiştir. Sistemlerin öne çıkan uygulamalarının başında, toplu taşıma araçlarının ulaşım süreleri ve güzergah bilgisinin gösterildiği yolcu bilgilendirme sistemleri gelir.

Intetra, farklı talep ve ihtiyaçlara yönelik özel olarak LED veya LCD teknolojileri ile üretim yapmaktadır. Yolcu Bilgilendirme Ekranları, özel geliştirilen yazılım ile gerçek zamanlı yolculuk bilgisi vermektedir.

Toplu taşıma sistemlerinde kullanılan yolcu bilgilendirme ekranlarını tasarlarken proje ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre iç ve dış mekan kullanımlar için özel çözümler üretir.

LCD PID

Metro, Tren ve Otobüs İçi LCD Yolcu Bilgilendirme Ekranı

Durak PID


Otobüs Durağı Yolcu Bilgilendirme Ekranı

E-ink PID

Metro, Tren ve Otobüs Durakları E-Paper Yolcu Bilgilendirme Ekranı

PID Amber

Tek Renk Yolcu Bilgilendirme Ekranı

PID RGB

RGB Yolcu Bilgilendirme Ekranı

Teknoloji Odaklı Toplu Ulaşım

Yaşanabilir şehirler için üretmekten ve teknoloji odaklı projeler geliştirmekten mutluluk duyuyoruz. Ürünlerimizi ülkemiz ve dünyanın birçok ülkesinde konumlandırmaya devam ediyoruz.

HAVAALANI

Havaalanlarında uçuş varış, kalkış bilgisi, reklam gösterme, kamu bilgilendirme mesajları yayımlamaya yönelik özel dizayn edilmiş ekranlardır.

METRO

Metro aracında ve istasyonlarında, varış süresi, ortalama seyahat süresi, hava durumu gibi bilgilerin yolcularala paylaşıldığı sistemlerdir.

OTOBÜS

Otobüs duraklarında varış süresi, seyahat güzergah bilgisi, aracın durağa varma süresi vb. bilgiler vermek amacıyla kullanılır.

TREN

Şehir içi ve şehirler arası yolculuklar için kullanılan, tren ve peron bilgisini yolculara gösteren bilgi panolarıdır.

Güvenli, keyifli, hızlı ulaşım

Amaç,gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde şehir içi toplu ulaşım sistemlerinin teknolojik alt yapılar ile desteklenmesi ve verimli hale getirilmesidir