Trafik Denetim Sistemleri

İntetra

Hız İhlali Tespiti

Hız İhlal Tespit Sistemleri incelenen bir yol güzergâhındaki belirlenen noktadan geçiş yapan araçların, hız limit değerini aşmayacak şekilde ortalama hızlarının tespit edilmesi amacı ile Akıllı Ulaşım Sistemleri kapsamında geliştirilmiş sistemlerdir.

İntetra

Trafik Güvenliğiyle Konforlu Ulaşım

Emniyet Şeriti İhlal Tespit Sistemleri

Emniyet şeritlerinde seyir halindeki araçların tespit edilmesine yönelik bir sistemdir. Görüntü analizi ile çoklu araç takibi yapabilme ve araçların plakalarını yüksek doğruluk oranı ile tespit edebilme potansiyeline sahip sistemlerdir.

Kırmızı Işık İhlal Tespit Sistemleri

Kırmızı ışık ihlal tespit sisteminde kameralar, kırmızı ışık ihlali yapan araçları tespit edip fotoğraflamakta ve fotoğrafların Ulaşım Yönetim Merkezi'ne iletilmesi sonucunda ihlali yapan araç sürücüsü hakkında gerekli işlem yapılmasında imkân sağlamaktır.
Denetim Sistemleri

Otopark Denetim Sistemleri

Otopark giriş ve çıkış noktalarına kurulan sistemler sayesinde giriş ve çıkışların kontrolü sağlanmaktadır. Sahip olduğu plaka tanıma sistemiyle otomotik geçişe ve bariyer kontrolüne imkan tanımaktadır.

Mobil Elektronik Denetleme Sistemleri

Polis memurlarının araç içi Mobil CCTV sistemlerine yerel olarak erişmelerine ve bu sistemlerle etkileşimde bulunmalarına olanak tanıyan yazılım arayüzümüzdür. Araç içi CCTV sistemleri, ANPR ve Vücutta giyilen memur koruma kameraları dahil olmak üzere tüm canlı araç kameralarından gelen video kanıtlarını kaydeder, Böylece polis müfettişlerine, polis memurları devriye gezerken tüm ses ve videolarıyla ilgili entegre bir kanıt zinciri sağlar. Ayrıca, Polis Komuta ve Kontrol Merkezlerindeki memurlara, sokaklardaki gerçek zamanlı olaylara müdahale ederken risk altındaki polis memurlarını desteklemek için 3G-4G üzerinden canlı olarak bağlanma yeteneği sağlar.