İnşaat İşleri

İntetra

Alt Yapı Hizmetlerimiz

Akıllı ulaşım sistemleri ve ücret toplama sistemlerinin temel altyapısının hazırlanması projelendirilmesi ve saha uygulamaları alanında çözümler üretiyoruz.

Yapısal analiz programları ile güncel yönetmelik ve tasarım esaslarına sadık kalarak projelendirme hizmetlerimizi akıllı yol teknolojilerimizle ve alanında uzman saha uygulama kadromuz ile hayata geçiriyoruz.

İntetra olarak geleceğin teknolojilerini projelerimize entegre ederek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

altyapı-hizmetlerimiz

Hedeflerimiz

Gelişen ve büyüyen şehirlerle ulaşım ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan yerde teknolojilerimiz ve uzman kadromuz ile her zaman hazır bir şekilde geleceğin teknolojilerini ulaşımı akıllı hale getirmek için sunuyoruz. Global çapta yol teknolojilerine hakimliğimizle ulaşımı daha güvenilir, konforlu ve hızlı hale getirmek için geleceğe giden bu yolda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Stratejimiz

Uygulanabilir projeler ile akıllı ulaşım sistemleri ve ücret toplama alanında anlaşılabilir, detaylı ve akılcı çözümler sunuyoruz.
Hizmetlerimiz


Otoyollardaki her türlü çelik ve betonarme yapıların projelendirilmesi ve imal edilmesi, fiber altyapı hizmetleri, yenilikçi beton teknolojileri ile olumsuz hava ve yük koşullarına karşı sürdürülebilir çözümlerin oluşturulması, Akıllı Ulaşım Sistemi projelendirmesi, Akıllı Ulaşım Çözümlerinin mevcut karayolu ulaşımına entegrasyonu, Akıllı Ulaşım Sistemi ürünlerinin taşıyıcılarının tasarlanması ve saha uygulamalarının yapılması, mevcut Ücret Toplama Sistemlerinin HGS’ye entegrasyonu, Ücret Toplama Sistemlerinin projelendirilmesi ve saha uygulamalarının yapılması

Neden İntetra?

İnşaat ve Altyapı Alanında

İnşaat ve altyapı alanında uzman teknik kadromuzun oluşturduğu projeleri tecrübeli saha uygulama ekiplerimizle tüm süreci baştan sonra planlayarak sürece uygun ve kontrollü bir şekilde hayata geçirmekteyiz. Aynı zamanda Intetra, çözümlerini Ar-Ge ile düzenli bir şekilde destekleyerek geleceğin teknolojilerini hizmetinize sunmaktadır. Global çapta etkin saha çözümleri sunarak her koşulda tam bir şekilde proje teslim ediyoruz. Proje tamamlandıktan sonra da bakım hizmetleri gibi destekleri eksiksiz sürdürüyoruz.