Demiryolu Sinyalizasyon Sistemleri

İntetra

Ulaşıma konfor, güven ve değer katan teknolojiler

Demiryolu Sinyalizasyon Sistemlerinin etkin bir biçimde çalışır olması ve güvenli bir tren seyahati için birçok sistemin birbirine uyumlu bir şekilde çalışması gerekmektedir. Kontrol merkezi, yol boyu sinyalizasyon ekipmanları, enerji kaynakları, kablaj, otomatik tren durdurma sistemi ve yazılımının ortak ve sorunsuz arayüzler, sinyalizasyon ışıkları, yolcu bilgilendirme ekipmanları, turnike sistemleri, kamera denetleme sistemleri ve uyarı levhaları gibi çalışmaların uzmanlar tarafından doğru bir şekilde entegre edilerek çalışması sonucunda sağlanır.

Geleceğin Teknolojilerini Bugünden Kullanmaya Başlayın

Sinyal Lambaları

Intetra, SIL4 sertifikasına sahip özel lens ve LED teknolojiyle tasarlanmış Raylı Sistem Sinyal Lambalarını üretmektedir. Bununla beraber demiryolu sinyalizasyon sistemi projelendirme, entegrasyon ve saha uygulama hizmetleri verilmektedir.

Yolcu Bilgilendirme

Yolcu Bilgilendirme Sistemleri, özel LED veya LCD teknoloji ile üretilen gerçek zamanlı ulaşım bilgisi veren endüstriyel ekranlardır. Bu ekranlar metro, tramvay vb. demiryolu ulaşım sistemlerinde araç içi, araç dışı ve peronlarda kalkış-varış süre bilgisini yolculara aktarmak amacıyla kullanılmaktadır. Intetra, proje ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre mekan kullanımlarını göz önünde bulundurarak özel çözümler üretir.

Teknoekonomik yatırım

Teknoloji

Geleceği şekillendiren projeler ile yapay zekaya dayalı çözümler

Tasarruf

Yapılan yatırımlar ile bugün ve gelecekte daha az enerji, daha az maliyet, çok tasarruf.

Verim

Verimli Ulaşım Çözümleri ile yaşam standartında verimliliği artırmak

Kolaylık

Yaşamı kolaylaştıran, kolay ulaştıran çözümler ile hayatı daha sağlıklı, trafiği ise güvenli hale getiriyoruz.