Trafik Bilgilendirme Sistemleri

İntetra

Değişken Trafik ve Mesaj İşaretleri

LED teknolojisine sahip değişken trafik ve mesaj işaretleri sürücülere trafik, yol, meteorolojik koşullar gibi bilgileri vermek üzere kullanılan ve trafik kontrol merkezinden yönetilebilen sistemlerdir.

INTETRA, EN12966 standartlarında yüksek optik orana ve ışık yansıma korumasına sahip ürünler üretmektedir. Proje kapsamına göre hava koşullarına ve isteklere göre özel tasarım yapmaktadır. INTETRA etkin bir biçimde tünel içi, tünel dışı, otoyol, köprü̈, viyadük vb. farklı proje uygulamaları da yapabilmektedir.

VMS & VTS

VMS VTS Yönetim Yazılımı

VMS

Değişken Mesaj İşaretleri (DMİ) LED teknolojisine sahip, sürücülere trafik, yol, meteorolojik koşullar gibi bilgileri vermek üzere kullanılan ve trafik kontrol merkezinden yönetilebilen sistemlerdir. INTETRA, EN12966 standartlarında yüksek optik orana ve ışık yansıma korumasına sahip ürünler üretmektedir. Hava koşullarına ve proje isteklerine göre özel tasarım yapmaktadır. Tünel içi, tünel dışı, otoyol, köprü ve viyadük uygulamaları bulunmaktadır.

VTS

Değişken Trafik İşaretleri (DTİ); sürücülere yolun dinamik trafik bilgisi, hız limiti ve yol şerit kullanım durumu hakkında bilgi vermektedir. DTİ, tünel girişleri, otoyollar, meteorolojik olarak riskli bölgeler, ücret toplama gişeleri gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre özel boyutlarda tasarlanmaktadır. INTETRA, piktogram ve tam matris yapılarında DTİ üretimi yapmaktadır. Ürünlerimiz EN12966 Avrupa Standartlarına uyumlu, en yüksek optik orana ve yansıma önlemeye sahiptir.

Trafik Güvenlik İşaretleri

Trafik Güvenlik İşaretleri tehlikeli durumlara karşı yol kullanıcılarını uyarmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu işaretler sayesinde tehlike durumları, yön bilgileri, yol kuralları vb. bilgiler gösterilerek daha güvenli bir trafiğe katkı sağlanmaktadır.

Mobil Güvenlik Römorkları

LED ekranlara sahip İntetra güvenlik römorkları her türlü uyarı işaretini gösterebilmektedir. İntetra Mobil Değişken Mesaj İşareti ve Trafik Güvenliği Römorku ayrı konfigüre edilebilmektedir. LED değişken mesaj işaretlerine sahip ve uzun çalışma sürelerine izin verecek şekilde tasarlanarak EN 12966 standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Hız Uyarı Sistemleri

Güneş enerjisiyle de kullanılabilen Radarlı Hız Uyarı Sistemleri; değişken mesaj, hız ikaz ve uyarı özelliklerine sahiptir. Riskli bölgelerde trafik güvenliğini artırmak ve sürücüleri bilgilendirmek amacıyla kullanılmaktadır. Ürünlerimiz EN 12966 standartlarına uygun, tam renk ve tek renk olarak özel tasarlanmaktadır. Radarlı Hız Uyarı Sistemine ayrıca eklenebilen plaka okuma sistemi; özel yazılımı ve entegrasyonu ile araç modeli, renk ve plaka bilgisini tespit etmektedir. Elde edilen verileri depolama yöntemiyle kaydederek ana kontrol merkezine aktarabilen bir yapıya sahiptir.

Araç Üstü Uyarı Ekranları

Advisor Araç Üzeri Trafik Uyarı Ekranları, trafik güvenliğini arttırmak amacıyla tasarlanmış olup optik sinyalleşme ile birleştirilmiş bir bilgi ekranı sistemidir. İntetra markası ile tasarlanan Araç Üzeri Trafik Uyarı ekranları EN 12966 standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

İntetra

GELECEĞE GİDEN YOLDA

İNTETRA Grup olarak ulaşımı teknoloji ile birleştirerek şehir içi ve otoyol kullanımlarında gelişen olanaklar ile birçok alanda etkin verimliliği elde ederek günümüz olanaklarını gelecek teknolojileri ile buluşturuyoruz.

Teknoloji

Geleceği şekillendiren projeler ile yapay zekaya dayalı çözümler

Tasarruf

Yapılan yatırımlar ile bugün ve gelecekte daha az enerji, daha az maliyet, çok tasarruf.

Verim

Verimli Ulaşım Çözümleri ile yaşam standartlarında verimliliği arttıracak çözümler

Erişebilirlik

Erişebilirliği kolaylaştıran çözümler ile hayatı daha kolay, trafiği ise daha güvenli hale getiriyoruz

Birlikte En Uygun Çözümü Bulalım


Değişken Mesaj İşaretleri (DMİ) LED teknolojisine sahip, sürücülere trafik, yol, meteorolojik koşullar gibi bilgileri vermek üzere kullanılan ve trafik kontrol merkezinden yönetilebilen sistemlerdir.

INTETRA, EN12966 standartlarında yüksek optik orana ve ışık yansıma korumasına sahip ürünler üretmektedir. Hava koşullarına ve proje isterlerine göre özel tasarım yapmaktadır. Tünel içi, tünel dışı, otoyol, köprü ve viyadük uygulamaları bulunmaktadır.