Toplu Taşıma Sistemleri

İntetra

Yolcu Bilgilendirme Ekranları

Kentlerdeki nüfus artışı, buna bağlı olarak artan trafik ve toplu taşıma ihtiyaçları ve entegre ulaşım sistemlerini öncelikli hale getirmiştir. Sistemlerin öne çıkan uygulamalarının başında, toplu taşıma araçlarının ulaşım süreleri ve güzergah bilgisinin gösterildiği yolcu bilgilendirme sistemleri gelir.

İntetra, farklı talep ve ihtiyaçlara yönelik özel olarak LED veya LCD teknolojileri ile üretim yapmaktadır. Yolcu Bilgilendirme Ekranları, özel geliştirilen yazılım ile gerçek zamanlı yolculuk bilgisi vermektedir.

Toplu taşıma sistemlerinde kullanılan yolcu bilgilendirme ekranlarını tasarlarken proje ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre iç ve dış mekan kullanımlar için özel çözümler üretir.

Akıllı Şehir Yolculuğu

Akıllı Otobüs Durağı

Akıllı otobüs durağı sistemi, toplu taşıma araçlarının yoğun bir şekilde hizmet verdiği güzergahlarda duraklara yerleştirilmektedir. Ekrandan yayınlanan görsel bilgilendirmeler ile yolcular, durağa yaklaşan araçlar hakkında bilgilendirilerek daha konforlu ve güvenilir bir ulaşım deneyimi elde edilmektedir.

İntetra Akıllı Ulaşım Projeleri ile Toplu Taşıma Kullanımını Kolaylaştırıyor

LED PID

Tek Renk(MONO) Yolcu Bilgilendirme Ekranı

LCD PID

LCD Yolcu Bilgilendirme Ekranı