Otopark Yönetimi

İntetra

Serbest Geçişli Otopark Sistemleri

Hızlı Geçiş Sistemi uygulaması olarak hayata geçirilen serbest geçişli otopark ödeme sistemleri, teknolojisi ile daha iyi kullanıcı deneyimi oluşturarak kullanıcıya dijital ödeme olanağı sunmaktadır. Böylece güvenilir, hızlı ve konforlu bir şekilde otopark kullanımı hizmeti sağlanmaktadır.

intetra

OTOPARK BİLGİ VE YÖNLENDİRME YÖNTEMLERİ

Otopark Bilgilendirme Ekranları

Artan yoğun otopark kullanımı talebine yönelik otopark kullanıcılarının daha konforlu bir otopark kullanımına olanak sağlamak için INTETRA olarak sunduğumuz otopark bilgilendirme ekranı çözümlerimizle park alanının güncel durum bilgisi kullanıcılarla paylaşılmaktadır. Bu sayede otopark kullanıcıları için daha konforlu ve hızlı bir otopark deneyimi sağlanmaktadır.

Otopark Yönlendirme Ekranı

Artan yoğun otopark kullanımı talebine yönelik otopark kullanıcılarının daha konforlu bir otopark kullanımına olanak sağlamak için INTETRA olarak sunduğumuz otopark yönlendirme ekranlarımızla ve proje talepleriyle otopark içerisine yerleştirilen ekranlarda park alanının durum bilgisi ve otopark kullanımı ihtiyacı duyan müşterinin hizmetine sunulmaktadır.

Park Kilidi ve Kontrol Sistemi

Otopark park kilidi ve kontrol sistemleri, otopark kullanımlarında güvenliği, düzeni ve takibi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Genel olarak açık ve kapalı otoparklarda kullanılan sistemlerimiz otopark dışında, araç trafiğinin olduğu her yerde kullanılabilmektedir. Müşteri taleplerine göre projelendirme hizmeti sunulmaktadır.